Titanové pyramidy 1. Díl - Složení a mechanismus účinku

21.03.2021

image

V tomto článku jsou uvedeny základní informace titanových pyramidách z pohledu tvůrce.

Titanové pyramidy různých velikostí jsou ručně vyráběny v České republice z prvotřídního a maximálně čistého titanu používaného ve zdravotnictví nebo v leteckém průmyslu tak jak dokládá certifikát níže. Úhel stran k vrcholu je 51,85° a dle velikosti mají různou hmotnost.

Titan jakožto prvek je šedý, až stříbřitě bílý, lehký a tvrdý kov. Vyniká svojí pevností v tahu a zároveň lehkostí. Oproti železu, má titan pouze a poloviční hustotu 4,5kg/dm3. Kromě lehkosti je jeho velkou předností větší houževnatost a pevnost při namáhání, čehož se hojně využívá například v technologiích leteckého a kosmického průmyslu. Vysoká odolnost a chemická netečnost čistého titanu je rovněž využívaná v medicínském odvětví jak k výrobě chirurgických nástrojů, tak i nejrůznějších implantátů za kostní tkáně

Při procesu výroby titanových pyramid není používána sériová výroba, a proto jsou všechny titanové pyramidy zcela individuální výrobky. Tato filozofie a přístup může způsobit to, že zejména při ručním opracování povrchu pyramid můžete při srovnávání dvou pyramid zaznamenat nepatrné rozdíly, které však nemají žádný negativní vliv na funkčnost, ba naopak jsou jasným důkazem jedinečnosti každé pyramidy.

Z pohledu vědeckého zkoumání je otázka, jak titanové pyramidy skutečně fungují. Jejich účinek na generování záporných iontů může být závislý na různých faktorech, včetně fyzikálních vlastností materiálu pyramidy, geometrie pyramidy a možná i na jejím energetickém propojení s osobou uvnitř.

Titan, jako kov, má jedinečné vlastnosti, které mohou hrát roli v jeho schopnosti generovat záporné ionty. Má vysokou odolnost vůči korozivním vlivům, což umožňuje jeho dlouhodobé použití v různých podmínkách. Jeho schopnost vést elektrický proud by mohla hrát roli v jeho interakci s kosmickým zářením a ionizaci vzduchu. V místech kde trvale žijeme by měla být koncentrace záporných iontů na úrovni 1000-5000.

Geometrie pyramidy je také klíčovým faktorem, který ovlivňuje její energetické vlastnosti. Pyramida, a zejména Cheopsova pyramida, je považována za formu, která má silnou energetickou rezonanci. Může to být důvod, proč pyramidy dokáží generovat tak vysoké množství záporných iontů.