• Doporučujeme
SKLÁDACÍ LÁHEV SAWYER 2L (64OZ) - SADA 2 KS

SKLÁDACÍ LÁHEV SAWYER 2L (64OZ) - SADA 2 KS

Skládací láhev Sawyer s obsahem 2 litry je skvělým doplňkem k filtrům v případě že Vám nestačí skládací láhve, které jsou součástí balení filtru Sawyer MINI nebo Squeeze.

Kód produktu SP114
Výrobce SAWYER
Dostupnost produktu nedostupné
Záruka 2 roky
  • 379 Kčbez DPH 313 Kč

Popis produktu - SKLÁDACÍ LÁHEV SAWYER 2L (64OZ) - SADA 2 KS

Náhradní skládací láhev doporučujeme k filtr Sawyer pořídit jako zálohu pro případ poškození originální láhve, která je součástí balení filtrů Sawyer. Žádná skládací láhev Saywyer nemá neomezený počet skládání a podléhá jako ostatní věci opotřebení. Časem se láhev poškodí a je nutné jí vyměnit, pokud se intezivně nevěnujete hikingu, trekingu atd. tak že by jste láhev používali každý den v roce nemusíte se bát a láhev vám vydrží roky. Nároční uživatelé musí počítat s dřívější výměnou. 

Skládací lahev také můžete využít i pro jiné účely než jen pro plnění znečištěnou vodou. Skládací lahev je lehčí i skladnější než klasická PET a navíc podstatně lépe odolává opakovanému skládání než PET a také zabírá ve složeném stavu mnohem méně místa. Velikost 2 L lahve a ukázku použití můžete vidět např. v tomto videu.

Cenově výhodný set 2 ks lahví s objemem 2 litry ocení ti co chtějí např. nahradit dosavadně používané PET láhve za skladnější skládací lahve a 1 ks jim nestačí.